Pokazy Tańca

Justyna to kobieta pełna gracji i naturalnego kobiecego wdzięku co dla kobiety -tancerki jest nieodzownym elementem w tym sporcie. Taniec to dla niej czysta przyjemność i wielka miłość.

Zawsze jest uśmiechnięta i wytrwale dążąca do doskonałości. To niezwykła młoda osoba, która nigdy nie jest pokonana przez zmęczenie i zawsze pchana motywacją doskonali własne ciało.

Mateusz to wielka świadomość ciała i prawdziwa elegancja w ruchu co dla samego tancerza i przede wszystkim sędziów oceniających parę nie pozostaje bez znaczenia. To chłopiec pełen optymizmu i chęci w spełnieniu własnych marzeń. Pracowitość i upór doskonale harmonizuje z cechami charakteru Justyny.

Ci młodzi tancerze uzupełniają się w każdym szczególe, tworząc niezapomniany obraz wspaniałego tańca. Oboje podjęli świadomą decyzję o tym by taniec stał się dla nich sposobem na życie. Codzienne wielogodzinne treningi i wiele weekendowych szkoleń z najwyższej klasy światowymi tancerzami przybliża ich do celu jakim jest osiągnięcie Mistrzostwa Świata.

Prowadzącym trenerem z tańców latynoamerykańskich jest znakomity tancerz Tomasz Dorosz oraz współpracujący wielokrotny Mistrz Świata Michał Malitowski, Joanna Leunis, Iwona Golczak, a z tańców standardowych wielokrotna Mistrzyni Polski i czołowa tancerka na świecie Justyna Hawkins oraz   Fabio Selmi, Asis Khadjeh-Nouri Justyna i Mateusz mają ogromny talent, który warto rozwijać.

Dzięki swojej pracy i wytrwałości reprezentują Polskę na turniejach tańca towarzyskiego na całym świecie zdobywając doświadczenie i czołowe miejsca.  Przy wsparciu poważnych i konsekwentnych partnerów finansowych oraz naszej dalszej pracy mamy szansę wykształcić wyjątkowych tancerzy, którzy na trwałe zapiszą się w naszej pamięci. W zamian para może uczestniczyć w pokazach, promocjach oraz może zostać Amasadorem Państwa marki. Do tej pory współpracują z nami takie firmy jak PZU oraz SUPADANCE.

Comments are closed.